5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب (بخش دوم)

5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب (بخش دوم)

12 خرداد 1397
تعداد بازدید : 174

یکی از پرسش‌هایی که در عصر دیجیتال برای بسیاری از افراد پیش آمده این است که با وجود این همه روش برای تبلیغات دیجیتالی چه زمان عمرِ سایر تبلیغات به پایان می‌رسد؟ پاسخ این پرسش هر چه باشد به جرأت می‌توان گفت که یکی از تبلیغات غیر دیجیتال هیچ زمان عمرش به انتها نخواهد رسید و آن چیزی نیست جز تبلیغات بیلبوردی. در دنیای امروز، علی رغم این همه پیشرفتی که در دنیای تکنولوژی به عمل آمده، هنوز هم استفاده از تبلیغات بیلبوردی روی بورس است و هر یک از من و شما در سطح شهر و جاده بارها و به‌کرات با انواع بیلبوردهای تبلیغاتی رو به رو می‌شویم و این خود نشان از آن دارد که هیچ از میزان استفاده از تبلیغات بیلبوردی کاسته نشده است. در همین راستا در این نوشتار به معرفی ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی جالب و خارق العاده می‌پردازم تا اولاً ببینید که برندهای مختلف جهان به چه سان از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می‌کنند و ثانیاً اگر تا کنون فکر می‌کردید که دیگر استفاده از بیلبورد تبلیغاتی فایده ندارد تجدید نظر کنید و برای پیش‌برد اهداف برند یا کسب و کارتان اقدام به استفاده از بیلبورد تبلیغاتی نمایید.


۶- بیلبورد تبلیغاتی “تغییر” اثر Leo Burnett:


استفاده از تصاویر نگاتیو در این بیلبورد به طرزی استادانه صورت گرفته و گزینه‌ای عالی برای نشان دادن تغییر است.


۷- بیلبورد تبلیغاتی “منوی تخته سیاه” اثر DDB Warsaw:این بیلبورد تبلیغاتی برای مک دونالد به کار رفته و جهت جلب توجه و همچنین انتقال پیام به بیننده بسیار خوب طراحی شده است.


۸- بیلبورد تبلیغاتی“زن” اثر BBDO:این بیلبورد تبلیغاتی جالب برای bbc استفاده شده است. نکته‌ی جالب در مورد آن به نوعی ساختارشکنی‌اش است. این بیلبورد نشان از آن دارد که نباید حتماً شکلِ بیلبورد تبلیغاتی مسطح باشد بلکه می‌توان از طراحی‌های دیگر نیز به نحو احسن استفاده کرد. یک قسمت این بیلبورد تبلیغاتی در این خیابان و قسمتی دیگر در آن خیابان است و برای مشاهده‌ی کامل آن باید در تقاطع خیابان‌ها ایستاد.


۹- بیلبورد تبلیغاتی “فرو رفته در آب” اثر Fame Adlabs:این بیلبورد تبلیغاتی نیز بسیار جالب و منحصر به فرد است و در مکانی بسیار متفاوت مورد استفاده قرار گرفته. در یک جمله باید گفت «خارق العاده است!».


۱۰- بیلبورد تبلیغاتی “سالادهای تازه” اثر Leo Burnet:


بیلبورد تبلیغاتی دیگر برای مک دونالد و البته خلاقیتی دیگر. ببینید چگونه از تایپوگرافی به بهترین شکل ممکن برای انتقال «تازگی» به مخاطب استفاده شده است.دغدغه ی مشتری، مهم ترین عامل در تبلیغات بیلبوردی
icoدغدغه ی مشتری، مهم ترین عامل در تبلیغات بیلبوردی
ico1397/05/28 ico20:14
دغدغه کلمه ای آشنا برای عموم جامعه در شرایط کنونی کشور می باشد. هر فردی در درون ذهن خود دغدغه ای را دنبال می کند.
اشتباهاتی که به بازاریابی شما صدمه وارد می کند
icoاشتباهاتی که به بازاریابی شما صدمه وارد می کند
ico1397/05/24 ico18:06
اکثر مشتریان فعلی باهوش هستند. هر یک از آن‌ها هر زمان که یک وب‌سایت را باز می‌کنند و یا از هر طریقی به یک بازاریابی و یا تبلیغات مواجه می‌شوند بر اساس برخی معیارها تصمیم می‌گیرند که آیا این برند قابل اعتماد است یا نه، آیا می‌توان با خرید محصولات و یا
نکاتی بسیار مهم در مورد بازاریابی محلی
icoنکاتی بسیار مهم در مورد بازاریابی محلی
ico1397/05/18 ico19:19
امروزه روز دیگر محال است بتوان کمپانی یا برند موفقی را پیدا کرد که از هیچ یک از انواع بازاریابی استفاده نکند. بازاریابی در دنیای امروز یکی از اصول پایه‌ای هر کسب و کار و برند است. شاید جمله‌ی «وجود بازاریابی تضمین کننده‌ی موفقیت نیست» راست باشد اما ا
فصل های سال، چه تاثیری برروی تبلیغات بیلبوردی می گذارند؟ (بخش دوم)
icoفصل های سال، چه تاثیری برروی تبلیغات بیلبوردی می گذارند؟ (بخش دوم)
ico1397/05/16 ico16:12
در مطلب گذشته درمورد اهمیت و تاثیر هر فصل در تبلیغات بیلبوردی، مطالبی بیان شد. در این مطلب به بخش دیگری از این اهمیت و قوانین حاکم بر آن خواهیم پرداخت.
فصل های سال، چه تاثیری برروی تبلیغات بیلبوردی می گذارند؟
icoفصل های سال، چه تاثیری برروی تبلیغات بیلبوردی می گذارند؟
ico1397/05/15 ico17:45
شاید در ابتدا که با عنوان مطلب روبرو شدید، این موضوع به ذهن شما رسیده باشد که فصل های سال، چه ارتباطی با طراحی و بطور کلی استفاده از تبلیغات بیلبوردی دارد.
5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب (بخش چهارم)
ico5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب (بخش چهارم)
ico1397/03/28 ico15:18
یکی از پرسش‌هایی که در عصر دیجیتال برای بسیاری از افراد پیش آمده این است که با وجود این همه روش برای تبلیغات دیجیتالی چه زمان عمرِ سایر تبلیغات به پایان می‌رسد؟