5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب

5 بیلبورد تبلیغاتی جالب و جذاب

تعداد بازدید : 702 تعداد نظرات : 0

یکی از پرسش‌هایی که در عصر دیجیتال برای بسیاری از افراد پیش آمده این است که با وجود این همه روش برای تبلیغات دیجیتالی چه زمان عمرِ سایر تبلیغات به پایان می‌رسد؟ پاسخ این پرسش هر چه باشد به جرأت می‌توان گفت که یکی از تبلیغات غیر دیجیتال هیچ زمان عمرش به انتها نخواهد رسید و آن چیزی نیست جز تبلیغات بیلبوردی. در دنیای امروز، علی رغم این همه پیشرفتی که در دنیای تکنولوژی به عمل آمده، هنوز هم استفاده از تبلیغات بیلبوردی روی بورس است و هر یک از من و شما در سطح شهر و جاده بارها و به‌کرات با انواع بیلبوردهای تبلیغاتی رو به رو می‌شویم و این خود نشان از آن دارد که هیچ از میزان استفاده از تبلیغات بیلبوردی کاسته نشده است. در همین راستا در این نوشتار به معرفی ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی جالب و خارق العاده می‌پردازم تا اولاً ببینید که برندهای مختلف جهان به چه سان از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می‌کنند و ثانیاً اگر تا کنون فکر می‌کردید که دیگر استفاده از بیلبورد تبلیغاتی فایده ندارد تجدید نظر کنید و برای پیش‌برد اهداف برند یا کسب و کارتان اقدام به استفاده از بیلبورد تبلیغاتی نمایید. با من همراه باشید.


۱- بیلبورد تبلیغاتی “لامپ” اثر Abbott Mead Vickers


یکی از بهترین روش‌ها برای به کاربردن بیلبورد تبلیغاتی درگیر ساختن مخاطبان است. این بیلبورد، به طور بسیار خوبی مخاطبان را نیز با خود همراه می‌سازد.


۲- بیلبورد تبلیغاتی “گاز گرفتن” اثر Ogilvy & Mather:


تبلیغ در باب خمیر دندان است و بیلورد به گونه‌ای بسیار زیبا، صرفاً با یک تصویر، به شدت بر روی استحکام بالای دندان‌ها به سبب استفاده از خمیردندان موجود در بیلبورد تأکید کرده است.


۳-بیلبورد تبلیغاتی “تونل” اثر Demner، Merlicek و Bergmann:


این بیلبورد تبلیغاتی برای یک رستوران است و به معنی واقعی کلمه یک بیلورد کامل است. مهم‌ترین نکته‌ای که در ارتباط با آن وجود دارد این است که هیچ یک از رانندگان شاید به ذهن‌شان خطور نمی‌کرد که قرار است چند کیلومتر جلوتر به محض ورود به تونل یک بیلورد تبلیغاتی با این نوع طراحی در اطراف دهانه‌ی تونل ببینند.


۴- بیلبورد تبلیغاتی “موزن بینی” اثر Saatchi:

تبلیغی با این خلاقیت و البته خنده‌دار باید هم در این فهرست موجود می‌بود. از عناصر ساده‌ای در این بیلبورد تبلیغاتی استفاده شده اما چنان به خوبی در کنار یکدیگر جفت و جور شده‌اند که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند، خصوصاً آن که موهای بینی انسانِ موجود در بیلبورد به طرزی بسیار جالب از ابعاد بیلبورد فراتر رفته‌اند .


۵- بیلبورد تبلیغاتی “گریه” اثر WAX:


این بیلبورد تبلیغاتی برای جشنواره‌ی بین المللی فیلم کالگری ساخته شده و بسیار زیبا و جالب توجه است.

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
کد امنیتی :
با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884