با موقعیت خاص استان فارس در تبلیغات آشنا شوید

با موقعیت خاص استان فارس در تبلیغات آشنا شوید

تعداد بازدید : 561 تعداد نظرات : 0

استان فارس یکی دیگر از استان های با قدمت بسیار زیاد و جاذبه های گردشگری متنوع می باشد که هر ساله مقصد گردشگران و توریست ها زیادی از اقصی نقاطی دنیا می باشد. این استان با توجه به ظرفیت های گسترده در بخش گردشگری و همچنین اقتصادی می تواند محل مناسبی برای عرضه تبلیغات بیلبوردی باشد.

از ویژگی های مهمی که می توان به استان فارس نسبت داد، این است که برخلاف اغلب استان ها، تقریبا تمامی شهرستان های استان فارس، دارای جاذبه های گردشگری، توریستی و اقتصادی می باشند و همین امر باعث می شود تا گستره تبلیغات در سطح استان به راحتی قابل پخش و تقسیم باشد.

از مهم ترین آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان فارس می توان به موارد زیر اشاره نمود:


1-آرامگاه کوروش


2- دروازه قرآن


3- باغ دلگشا


4- خانه شاپوری


5- تخت جمشید


6- مقبره شعرای نامدار ایران 


7- ...

همانطور که در مطلبی در رابطه با  بیلبورد اصفهان صحبت شد، وجود بناهای تاریخی و گردشگری ، باعث جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می گردد. به همین دلیل است که عرضه محصولات و برند ها از طریق بیلبورد در استان فارس، می تواند کسب و کار شما را برای سرمایه گذاران توضیح دهد و یا فقط نام و موضوع برند و یا محصول شما را در ذهن آنان حفظ کند. همچنین علاوه بر این فرصت، می توانید نام خود را در ذهن هزاران توریست و مخاطبی که به استان فارس سفر میکنند، هک نمایید.

استان فارس از لحاظ صنعتی نیز دارای فرصت های مناسبی برای نمایش تبلیغات در غالب بیلبورد می باشد. وجود صنعت های متنوع و قوی در این استان همچون، صنعت خودروسازی ،پتروشیمی و پالایشگاه ها ، بورس، ذوب آهن، صنعت سنگ های تزیینی و .. این استان را بعنوان استانی ویژه در بین سایر استان های ایران نشان می دهد.

برای مشاهده بیلبورد استان فارس می توانید وارد صفحه اختصاصی مربوط به بیلبورد استان فارس شوید.

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
کد امنیتی :
با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884