بازاریابی قدرتمند در شبکه های اجتماعی

بازاریابی قدرتمند در شبکه های اجتماعی

تعداد بازدید : 547 تعداد نظرات : 0

بازاریابی ابدا امری غیر ممکن و سخت نیست. در چند دهه گذشته کانال های ارتباطی بسیاری صنعت بازاریابی را به یک انقلاب عظیم تبدیل کرده است. تلویزیون ها جایگزین تبلیغات ویدئویی شده اند. پست های الکترونیک جای پست مستقیم را گرفته اند و روش های مختلف دیگر که همه حمایت مشهودی از بازاریابی جدید دارند به چشم می خورند. هر نوع کسب و کاری، چه بزرگ و چه کوچک در قرن حاضر می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی در بازار کسب و کار خود به بازاریابی و تبلیغات بپردازد.

با این حال دسترسی به بازارهای اشباع شده منجر به حضور نفوذ گران خواهد شد. اما یکی از پارامترهای بازاریابی موفق ماندگاری در یک برند است. که نیازمند کسب موفقیت های پی در پی در طول زمان می باشد.
بیشتر بازاریابان در این زمینه دچار سوالی می شوند که : ” آیا سرمایه گذاری در این مسیر ارزش دارد یا خیر ؟ “

شاید بتوان پاسخ این سوال را به این نحو داد که، بازاریابی نیز همانند هر استراتژی رسانه ای دیگری نیازمند یک هدف گرانشی می باشد. در غیر این صورت با پرداخت یا برداشت ها انجام می شود. در این جا ” برداشت ” به معنای اصلی کلمه نیست. بلکه بیشتر به معنای موثر بودن محصول یا برند در این زمینه می باشد. لزوما این دو سر فصل عامل اصلی نخواهند بود ولی تاثیرات مثبتی خواهند داشت.

بیشتر وبلاگ نویسان جهت پیروی از یک منش زمانی هر چند کوتاه و کم، به بازاریابی می پردازند. به این صورت که با بازاریابی از یک محصول خاص، زیر مجموعه محصول را هم تحت تاثیر تبلیغات قرار می دهند.این در حالی است که یک روند تأثیر گذار معمولا به معنای پیروی هر چند کوچک از جامعه کاری خاصی می باشد. تبلیغات در یک جامعه خاص می تواند پیام مارک شما را بیشتر از آنچه که تصورش را دارید تبلیغ کند. برای این ادعا می توانید به شبکه مجازی Pinterest نگاه کنید. یک شرکت که شهرت و اعتبار خود را پیش از ورود به بازار کسب و کار Pinterest ایجاد کرده است و در سال ۲۰۰۸ میلادی راه اندازی شده است. از طریق این شبکه گروه های کوچکی را تشکیل داده که می توان آن ها را نفوذی های وفادار به خود بنامد.

بنابراین یک فرمول استراتژی بازاریابی موفق که تاثیرات شگفت انگیزی دارد این است که میزان گروه ها یا افرادی که با شما همراه هستند را پیدا کنید و افزایش دهید.قدرت بازاریابی تاثیرگذار همانند قدرت یک گلوله برفی است. هنگامی که نام تجاری شما به یک جامعه مجلل معرفی و شناخته می شود، نمی توان انتظار بازده فوری مردم آن دسته را داشت. بلکه نتایج این امر تنها در طول زمان اندازه گیری خواهد شد.

با توجه به گسترش و همه گیری شبکه اجتماعی اینستاگرام بدون شک استفاده از این شبکه اجتماعی می تواند بهترین بازخورد ها را برای بیزینس های مختلف در پی داشته باشد. حتما تا کنون اقدام به ایجاد و راه اندازی یک صفحه در این شبکه اجتماعی کرده اید. با توجه به اقبالی بسیار خوب این شبکه در ایران اگر تاکنون در این شبکه فعالیتی نداشته اید حتما توصیه می کنیم اقدامات لازم را در این مورد انجام دهید.

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
کد امنیتی :
با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884