آیا استان آذربایجان شرقی، محل مناسبی برای تبلیغات بیلبورد می باشد؟

آیا استان آذربایجان شرقی، محل مناسبی برای تبلیغات بیلبورد می باشد؟

تعداد بازدید : 541 تعداد نظرات : 0

آذربایجان شرقی ، یازدهمین استان کشور از نظر وسعت می باشد. این جایگاه نشان از موقعیت مناسب این استان برای سطح تبلیغات و عرضه محصولات و برند خود می دهد. استان آذربایجان شرقی از سمت شمال به جمهوری‌ های آذربایجان و ارمنستان، از سمت غرب و جنوب غرب به استان آذربایجان غربی، از سمت شرق به استان اردبیل و از سمت جنوب شرق به استان زنجان محدود شده‌است. این استان دارای آب و هوای سرد کوهستانی بوده و کلّ محدودهٔ استان را کوه‌ها و ارتفاعات تشکیل داده‌اند.

از جمله مهم ترین بناها و آثار دیدنی این استان عبارت است از:


1- رصدخانه مراغه

2- موزه آذربایجان

3- روستای تاریخی مجارشین

4- برج خلعت پوشان

5- حمام قدیمی شهر ترک

6- مسجد جامع تسوج

7- ....


از این رو می توان استان آذربایجان شرقی را محل مناسبی برای تبلیغ بیلبورد در نظر گرفت. گستره جمعیتی اقوام ترک در سطح کشور باعث می شود تا هرگونه تبلیغ بصورت بیلبورد و یا هر نوع دیگری، به سرعت در کشور انتشار پیدا کرده و از طریق تبلیغات کلامی به گوش سایر مردم در دیگر استان ها برسد. از طرف دیگر، به دلیل اتصال این استان به دو کشور همسایه، و حجم واردات و صادرات، بیلبورد آذربایجان شرقی بستر مناسبی برای شرکت هایی می باشد که باید با شرکت های دیگر در کشورهای همسایه در تعامل باشند.

وجود شهرک های صنعتی بزرگ و قوی نیز از دیگر ویژگی های استان آذربایجان شرقی می باشد. مرکز این شهرک ها در شهر صنعتی تبریز می باشد که بیلبوردهای مناسبی در ابعاد مختلف را ارائه می دهد. از سویی دیگر شهر تبریز به دلیل وجود منطقه آزاد، تبدیل به منطقه ای بی المللی برای عرضه محصولات و تبلیغ برند می باشد. از این استان آذربایجان شرقی با تاثیر گرفتن از شهر تبریز، مورد توجه توریسم ها، شکرت ها و بازارهای خارج از کشور بوده است.

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
کد امنیتی :
با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884