آشنایی با انواع بیلبورد تبلیغاتی (بخش استرابورد)

آشنایی با انواع بیلبورد تبلیغاتی (بخش استرابورد)

تعداد بازدید : 2,135 تعداد نظرات : 0

بیلبورد تبلیغاتی نیز همانند سایر حوزه ها و مشاغل که دارای زیرشاخه های متعددی می باشند، دارای انواع مختلفی می باشد که در این مطلب با برخی از انواع بیلبورد تبلیغاتی آشنا خواهیم شد. از مهم ترین انواع بیلبورد تبلیغاتی می توان به فهرست زیر اشاره نمود:


1- استرابورد

2- لمپست

3- پل هوایی

4- لایت باکس

5- ایستگاه اتوبوس های تبلیغاتی

6- اتوبوس تبلیغاتی

7- تبلیغات محیطی مترو


1- استرابورد چیست؟

استرابورد یکی از بسترهای مدرن و مهم در بخش بیلبورد تبلیغاتی می باشد که در گذشته به عنوان استندهای تبلیغاتی شناخته می شد و نسل جدید سازه های بادبانی و پرتابل های ایستاده قدیمی است.


این نوع بیلبورد تبلیغاتی به دلیل ابعاد کمتر نسبت به سایر انواع بیلبورد تبلیغاتی، و همچنین قابلیت تعویض راحتتر بنرهای آن، گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در اطراف خیابان ها و جاده های درون شهری می باشد. همچنین می توان گزینه مناسبی برای شرکت ها و گروه هایی که تمایل به تبلیغات بیلبوردی دارند اما نمی توانند از پس هزینه های نسبتا زیاد اجاره بیلبورد های بزرگ بر بیایند.

تابلوهای استرابورد با توجه به وضعیت ظاهری و تعدد آنان در فضای شهری، باعث می شود تا صاحبان کالا و مشاغل که نیاز به توضیح مختصری در مورد کالا و محصول خود دارند، این نوع تبلیغات را انتخاب نمایند و با توجه به هر فصل، به راحتی امکان تبلیغات متنوع را داشته باشند.


نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
کد امنیتی :
با خدمات 24 ساعته رسانه اجاره بیلبورد در کشور (بیلبوردی ها) در 7 روز هفته همراه ما باشید:
09374853884